LZS Jaunatnes nodaļa kopā ar LZS Inčukalna nodaļu rīko Moto sezonas noslēgumuSestdien, 24. septembrī, norisinājās Moto sezonas 2016 noslēgums. LZS Jaunatnes nodaļa kopā ar LZS Inčukalna nodaļu sadarbībā ar Latvijas Motoklubu Asociāciju, MC “Dzelzs Ērglis”, un MC “Brīvie Vanagi” bija parūpējušies, lai Inčukalna novada iedzīvotājiem pirmo reizi būtu iespēja aplūkot motociklus un piedalīties šā pasākuma turpinājumā tieši Inčukalnā.    

 

Sākuma daļa norisinājās Mālpils centrā, kur grupa AC/DC Project vairāku stundu garumā izklaidēja motobraucējus un skatītājus. Mālpilī LZS Jaunatnes nodaļa piedalījās vairāk kā darba spēks izlīdzot dažādos organizatoriskos darbos.  

 

Pirmo gadu pēc pasākuma sākuma daļas Mālpilī motobraucēji bija aicināti uz turpinājumu Inčukalnā. Kopīgais parādes brauciens, kas pulcēja vairākus tūkstošus motociklu no Mālpils uz Inčukalna centru noslēdzās Inčukalna stacijas laukumā, kur karogam plīvojot, ieradās motociklu kolonna, kuru ar sajūsmu sagaidīja gan iedzīvotāji, gan grupa CCR TRIBUTE, spēlējot populārās Creedence dziesmas. LZS JN vadītāja vietniece Līga Neimane “Liels prieks un gandarījums, ka motobraucēji bija tik atsaucīgi un, ka šogad pirmo gadu izdevās motociklistu kolonnu ievirzīt Inčukalna centrā, lai iedzīvotājiem būtu, ko redzēt. Pasākums izdevās lielisks, jāsaka paldies visiem atbalstītājiem un palīgiem”. Arī laikapstākļi lutināja sestdienas pēcpusdienā un iedzīvotāji klausoties mūziku varēja aplūkot dažādos un interesantos motociklus, kas iedārdināja visu Inčukalna centru.    

 

Inčukalna novada domes priekšsēdētājs un LZS Inčukalna nodaļas vadītājs Aivars Nalivaiko un  viens no aktīvākajiem LZS Inčukalna nodaļas biedriem Dainis Domiņš, bez kuru palīdzības pasākums nebūtu izdevies, pēc aktīvā organizatoriskā darba un gatavošanās procesa ir gandarīti par izdevušos pasākumu un ir gatavi turpināt iesākto darbu un turpmāk organizēt arī citus pasākumus sadarbībā ar motoklubiem.    

 

LZS Jaunatnes nodaļa un LZS Inčukalna nodaļa saka lielu paldies Latvijas Motoklubu Asociācijai, MC “Dzelzs Ērglis” īpaši kluba prezidentam Ulmasam Tabakam, Raimondam Grollim un Aldonim Priškam un pārējiem, kas iesaistījās šī vērienīgā pasākuma organizēšanā.    

 

Kā arī liels paldies Līgai Neimanei, Aivaram Nalivaiko un Dainim Domiņam par iniciatīvu un aktīvo darbu pasākuma organizēšanā. Tiekamies jau nākamgad!


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: tiks pastiprinā...
Budžeta komisija: Saeimā nākamā gada valsts budžet...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter