Latvijas Zemnieku savienības valde pauž bažas par esošās valsts ekonomiskās un politiskās situācijas tālāko attīstībuŠodien, 1.jūnijā, notika Centriskās partijas Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valdes sēde.

Uzklausot partijas priekšsēdētāja, 10.Saeimas deputātu un ministru viedokli par pēdējā laika norisēm valstī, LZS valdes locekļi pauda bažas par Valsts prezidenta Valda Zatlera pieņemtā lēmuma (atlaist 10.Saeimu) ietekmi uz jau tā trauslo valsts ekonomiku.

LZS valdes locekļi aicināja deputātus 2.jūnija balsojumā par Valsts prezidentu neielaisties populistiskās diskusijās un brīvajā balsojumā balsot par to kandidātu, kurš pēc deputātu domām ir piemērotāks Valsts prezidenta amatam.Valdes locekļi pauda cerību, ka Latvijas iedzīvotāji, analizējot 10.Saeimas deputātu darbu, vērtēs katra politiskā spēka reālo devumu Latvijas ilgtspējīgas attīstības un iedzīvotāju labklājības vairošanā.

LZS arī turpmāk būs pragmatisks politisks spēks, kas konsekventi turpinās iesākto politiku valsts vienmērīgas teritoriālās attīstības nodrošināšanā, aizsargājot pensijas, zemnieku intereses Briselē, iestājoties par mazo slimnīcu saglabāšanu un papildus finansējuma piesaisti valsts autoceļu uzturēšanai, kā arī daudziem citiem iedzīvotājiem un valstij būtiskiem jautājumiem.


Informāciju sagatavoja:
LZS birojs
tālr.: 67323628
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Uldis Augulis tiekas ar Kalugas apgabala viceguber...
Jānis Dūklavs: jāpārskata ierobežojošie apstākļi, ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter