Latvijas Zemnieku savienība: Skolēnu pusdienu paku saturs neatbilst krīzes situācijaiLatvijas Zemnieku savienība (LZS) atbalsta to, ka skolēniem, kuriem Covid 19 pandēmijas laikā ir jāmācās attālinātajā režīmā, pašvaldības skolas pusdienu vietā nodrošina dažādu pārtikas produktu pakas. Tomēr paciņu saturs neatbilst krīzes situācijai, jo tajās dominē citu valstu, nevis vietējo ražotāju un pārstrādātāju produkciju.

Krīzes laikā šis ir viens no labākajiem instrumentiem, kā atbalstīt vietējos pārtikas ražotājus un pārstrādātājus. Uzskatām, ka steidzami jāpārskata iepirkumu procedūras un noteikumi, lai šo situāciju krasi mainītu. Nav pieņemami, ka savus bērnus par valsts atbalstu ēdinām ar citu valstu ražoto produkciju, tā sildot citu valstu ekonomiku, bet par saviem ražotājiem un pārstrādātājiem neiestājamies. Mums strikti jāatbalsta savas valsts uzņēmēji, ražotāji, pārstrādātāji, kā to dara arī citas valstis.

 

Ziņas avots: NRA (  https://nra.lv/latvija/333152-latvijas-zemnieku-savieniba-skolenu-pusdienu-paku-saturs-neatbilst-krizes-situacijai.htm?fbclid=IwAR24NjV8_P3T-5OH0QcGIjTEDAM7AbcpIgkd26yVDDF9r01t1vsA3LkVZCk  ) 


LZS Jaunatnes nodaļa aicina piedalīties sirsnīgā a...
LZS: skolēnu pārtikas pakās nedrīkst dominēt ārval...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter