Latvijas Zemnieku savienība pašvaldību vēlēšanās startēs ar vislielāko deputātu kandidātu sarakstu skaitu22.aprīlī Centrālajā vēlēšanu komisijā ir noslēgusies deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana pašvaldību vēlēšanām.

Latvijas Zemnieku savienība (LZS) no visām Latvijā pārstāvētajām politiskajām partijām ir iesniegusi vislielāko deputātu kandidātu sarakstu skaitu. LZS biedri no 119 novadiem un republikas pilsētām dažādos sarakstos – LZS, Zaļo un Zemnieku savienība, partiju un vēlētāju apvienības – 1.jūnija vēlēšanās startēs vairāk nekā 90 pašvaldībās.

„Līdzīgi kā 2009. arī 2013.gada pašvaldību vēlēšanas ir apliecinājums tam, ka Latvijas Zemnieku savienības spēks ir visos Latvijas reģionos – gan pilsētas, gan laukos, mūsu cilvēku pieredzē un profesionalitātē. Esmu pārliecināts, ka pašvaldību vēlēšanās mēs sasniegsim teicamus rezultātus, jo sabiedrībā vēl aizvien ir pieprasījums pēc konstruktīvas un prognozējamas politikas, pēc politiķiem, uz kuriem var paļauties, kuri neatkāpsies pie pirmajām grūtībām un, spītējot apstākļiem, smagi strādās Latvijas izaugsmes vārdā,” norāda partijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība ir viena no vecākajām politiskajām partijām Latvijā, kurā ir vairāk nekā 1700 biedru, kas pārstāvēti 63 nodaļās visos Latvijas novados.

 
Informāciju sagatavoja:
LZS ģenerālsekretārs
Artūrs Graudiņš
tālr.: 67323628
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Latvijas Zemnieku savienība sveic Latvijas Republ...
Brigmanis: Visi ir satraukti - kas nu man draudēs ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter