Latvijas Radio intervija ar Eiropas Parlamenta deputāti Ivetu Grigulihttp://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/grigule-vel-nav-izlemusi-kura-ep-grupa-stradat.a87965/

Eiropas Parlamentā (EP) ievēlētā Iveta Grigule vēl nav izlēmusi, kurā partijas grupā viņa strādās, viņa pirmdien apliecināja Latvijas Radio programmā „Labrīt!”.

Viņas sirdsapziņai tuvāki ir konservatīvie jeb reformisti, taču viņi ir opozīcijā. Savukārt pozīcijā ir Eiropas Tautas grupa, liberāļi un sociāldemokrāti. Taču šīs grupas ir virzītas uz Eiropas federalizāciju, kamēr Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) uzskata, ka pamats ir nacionāla valsts.

Līdz ar to galīgu izšķiršanos Grigule vēl nav izdarījusi.

Komentēdama EP ievēlētā Roberta Zīles izteikto nevēlēšanos Griguli redzēt konservatīvo vidū, jo viņa ir populiste, politiķe atteica, ka Zīle ir pieradis pie vieglas un mierīgas dzīves un viņam nepatiktu visu laiku sev pakausī just cita deputāta – proti, Grigules, elpu. „Tā ir ieiešana viņa komforta zonā,” teica Grigule.

Viņa arī pauda, ka būtu gatava strādāt lauksaimniecības, ārlietu, vides, kultūras un izglītības vai reģionālās attīstības komisijā.

Tāpat Grigule izteica šaubas, vai bijušais premjers Valdis Dombrovskis („Vienotība”), kurš jau ir izvirzīts darbam EK, šo amatu iegūs viegli. Arī EP ir dzirdēts par Dombrovska ģimenes, iespējams, gūto īpašo labvēlību kredīta saņemšanā.

Ziņots, ka Grigule iekļuva EP un būs viena no astoņiem Latvijā ievēlētajiem EP deputātiem.
 


Augulis Ženēvā piedalās galvenajā vispasaules disk...
Sākas pieteikšanās uz LZS jaunatnes nodaļas rīkoto...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter