Latvijā viesosies ES vides, jūrlietu un zivsaimniecības komisārs Karmenu VellaPirmdien, 13. aprīlī, Latvijā oficiālā vizītē viesosies Eiropas Savienības vides, jūrlietu un zivsaimniecības komisārs Karmenu Vella (Karmenu Vella). Komisārs tiksies ar Latvijas zemkopības ministru Jāni Dūklavu, un vizītes laikā viņi apspriedīs vairākus ES zivsaimniecībai svarīgus jautājumus.

Viens no jautājumiem, kas ir arī prioritāte Latvijai kā prezidējošai valstij ES Padomē, ir daudzgadu plāns Baltijas jūras mencai, reņģei un brētliņai. Vēl amatpersonas plānojušas apspriest nozveju pilnīgas izkraušanas pienākuma, kas Baltijas jūras zvejniecībā stājies spēkā jau šā gada 1. janvārī, harmonizētu ieviešanu visās ES dalībvalstīs. Svarīgs ir jautājums par jauno zivsaimniecības datu vākšanas programmu, kā arī ES zvejošanas nolīgumi ar trešajām valstīm.

Iecerēts, ka zivsaimniecības komisārs Karmenu Vella kopīgi ar zemkopības ministru Jāni Dūklavu apmeklēs Skultes ostu, lai komisāru iepazīstinātu ar Latvijas piekrastes zvejniecību. Vizītes turpinājumā Salacgrīvā amatpersonas apmeklēs akciju sabiedrību “Brīvais vilnis” un tiksies ar nevalstisko organizāciju un Zivsaimniecības konsultatīvās padomes pārstāvjiem.

Uzņēmuma “Brīvais vilnis” apmeklējums, kas sāksies aptuveni pulksten 17.15, Ostas ielā 1, Salacgrīvā, un tikšanās ar nevalstisko organizāciju un Zivsaimniecības konsultatīvās padomes pārstāvjiem ir atvērta plašsaziņas līdzekļiem. Uzņēmuma precīzs apmeklējuma laiks būs zināms pirmdien, 13. aprīlī, zvanot pa tālruņiem 28675443 (Aijai Vīgnerei) un 29384070 (Līvai Grāpei).

___________________________   
Informāciju sagatavoja:
Rūta Rudzīte, sabiedrisko attiecību speciāliste
Zemkopības ministrija
Tālrunis: +371 67027498
E-pasts: ruta.rudzite@zm.gov.lv
Mājaslapa: www.zm.gov.lv
 


ES un Austrumu partnerības valstis dalīsies lauku ...
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: Ukrainas uzņēmē...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter