Latvija un Azerbaidžāna sadarbosies veterinārās uzraudzības jomāPiektdien, 23. maijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs darba vizītē Azerbaidžānā ar Azerbaidžānas lauksaimniecības ministru Heidaru Asadovu (Heydar Asadov) parakstīja Latvijas un Azerbaidžānas vienošanos par sadarbību veterinārajā jomā, lai nodrošinātu līdzvērtīgu kontroli dzīvnieku aizsardzībai no infekcijas slimībām un to izplatības un uzlabotu abpusējo dzīvnieku un dzīvnieku izcelsmes produktu vai izejvielu, ģenētisko materiālu, veterināro zāļu, dzīvnieku barības un citu preču, kuras pakļautas veterinārajai kontrolei, tirdzniecību.

Abas valstis sadarbosies, lai aizsargātu savas nacionālās teritorijas no infekcijas un parazitārajām slimībām, kuras var izplatīt, eksportējot, importējot vai vedot tranzītā dzīvniekus, dzīvnieku izcelsmes produktus un izejvielas, ģenētisko materiālu, veterinārās zāles, dzīvnieku barību un citas preces, kuras pakļautas veterinārajai kontrolei abu valstu teritorijā.
 
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs šodien tikās arī ar viena no Azerbaidžānas lielākajiem pārtikas un lauksaimniecības preču ražošanas un tirdzniecības uzņēmumiem „Azersun” vadību, kas pauda interesi par iespējām investēt līdzekļus Azerbaidžānas un Latvijas lauksaimniecības produktu pārstrādes kopuzņēmumu veidošanā Latvijā.


Informāciju sagatavoja:
Dagnija Muceniece,
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
tālrunis: 67027070, mob.: 26534104;
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Augulis: Mandāta iegūšana EP vēlēšanās viennozīmīg...
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: Azerbaidžānas v...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter