Labklājības ministrs tiksies ar Jelgavas pilsētas un novada sociāliem darbiniekiemCeturtdien, 2.oktobrī, labklājības ministrs Uldis Augulis tiksies ar Jelgavas pilsētas un novada sociālajiem darbiniekiem, lai pateiktos par viņu ieguldījumu sociālā darba attīstībā.

Labklājības ministrs pasniegs atzinības rakstus cilvēkiem, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā.

„Sociālā atbalsta un sociālo pakalpojumu sniegšana cilvēkiem ar invaliditāti, rūpes par bērniem ar īpašām vajadzībām, sociālā rehabilitācija un integrācija sabiedrībā – tie ir tikai daži no uzdevumiem, kas jārisina sociālajiem darbiniekiem.  Tāpēc svarīgi ne vien apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, popularizēt un veicināt sociālā darba profesijas prestižu, bet arī godināt cilvēkus, kuri izvēlējās šo sarežģīto, bet cēlo aicinājumu palīdzēt un atbalstīt tos, kuriem tas visvairāk ir nepieciešams,” atzīst labklājības ministrs Uldis Augulis.  

Tāpat labklājības ministrs tikšanās laikā ar Jelgavas pilsētas un novada sociāliem darbiniekiem pārrunās aktuālos sociālos jautājumus.

Atzinības rakstu pasniegšana un svinīgs pasākums norisināsies plkst.13.30 Jelgavā, Trīsvienības baznīcas torņa 9.stāvā, Akadēmijas ielā 1.


Zaļo un Zemnieku savienība - krietni, stipri un st...
Valstij jāuzņemas atbildība par saviem iedzīvotāji...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter