Labklājības ministre Ilona Jurševska dosies vizītē uz ParīziLai iepazītos ar Francijā sniegto sociālo aprūpi un sociālajiem pakalpojumiem veciem cilvēkiem, labklājības ministre Ilona Jurševska laikā no 21.līdz 23.septembrim dosies ārvalstu vizītē uz Parīzi.

Vizītes mērķis ir iepazīties ar aktivitātēm, kādas tiek īstenotas Francijā, lai nodrošinātu kvalitatīvu un efektīvu sociālo aprūpi veciem cilvēkiem, izveidojot viņiem dzīvesvietas un sniedzot kvalitatīvus sociālos pakalpojumus.

Ņemot vērā, ka Labklājības ministrija ir atbildīga par sociālās aprūpes alternatīvu apzināšanu, ir būtiska citu Eiropas Savienības valstu prakses labāko piemēru iepazīšana un izvērtēšana, lai rastu iniciatīvas līdzvērtīgu pakalpojumu ieviešanai Latvijā.

Pieredzes apmaiņa un labās prakses apzināšana ļaus Latvijas pārstāvjiem uzlabot savas zināšanas par privātā sektora lomu sociālās aprūpes namu vadīšanā, tādējādi sniedzot plašāku ieskatu arī par iespējām piemērot Latvijā šos Eiropā veiksmīgi sniegtos sociālās aprūpes pakalpojumus.


Pārtikas izdalīšanas programma vistrūcīgākajām per...
Latvija neatbalsta jaunu administratīvo šķēršļu ie...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter