Labklājības ministre Ilona Jurševska dosies kārtējā reģionālajā vizītē uz VentspiliPiektdien, 18.martā, labklājības ministre Ilona Jurševska dosies kārtējā reģionālajā vizītē uz Ventspili, lai tiktos ar pensionāriem un apmeklētu Nodarbinātības valsts aģentūras filiāli un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras reģionālo nodaļu.

Vizītes laikā labklājības ministre apmeklēs Ventspils novada domes Sociālā dienesta Pārventas filiāli un tiksies ar tā vadību. Tāpat I.Jurševska viesosies Krīzes centrā ģimenēm ar bērniem „Paspārne", kā arī pansionāta un bērnu nama „Selga", lai tiktos ar tā iemītniekiem.

Savukārt  Ventspils Kultūras centrā paredzēta arī I.Jurševskas tikšanās ar pensionāriem. Vizītes noslēgumā labklājības ministre apmeklēs Alternatīvo aprūpes centru „Žēlsirdības māja" un tiksies ar tā iemītniekiem.

Atgādinām, ka līdz šim ministre reģionālo vizīšu ietvaros jau apmeklējusi Liepāju, Daugavpili, Līvānus un Cēsis.

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, labklājības ministres preses sekretāre, 67021666, 26519920,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Izglītības ministrs uzsver Latvijas Studentu apvie...
Augulis: sistēmas sakārtošanā jāpiedalās visām taj...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter