Krauze par lēmumu pārdot Biķernieku bāzi: “Varbūt visas četras partijas par šo ir saņēmušas kādu ziedojumu?”

Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) vērsusies Ģenerālprokuratūrā, aicinot izvērtēt Ministru kabineta lēmumu par 8,19 miljonu eiro novirzīšanu nekustamā īpašuma iegādei Sergeja Eizenšteina ielā, Rīgā, Biķernieku kompleksās sporta bāzes attīstības projekta īstenošanai. 

Plašāk šo tēmu TV24 raidījumā "Ziņu TOP" atklājis Armands Krauze, 13. Saeimas deputāts (ZSS), Migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sekretārs.

Viņš norāda: "Ja valdība vēlas iztērēt 10 reizes lielāku summu vienkārši tāpat… Teorētiski viņi pa šo kadastrālo vērtību, par tiem 800 tūkstošiem var to zemi arī nopirkt."

Raidījuma vadītājs Ansis Bogustovs iestarpina: "Ja paciestos dažus mēnešus…"

Krauze turpina: "Tieši tā! Un te arī varētu būt runa par tirgus cenu, kas varētu būt augstāka nekā kadastrālā vērtība, bet nekādā gadījumā tā nav 10 reizes lielāka. Šinī gadījumā mēs tiešām vēršamies prokuratūrā. Tur ir apakšā diezgan odiozi uzvārdi, kas ir iesaistīti arī būvnieku karteļa jautājumos un tamlīdzīgi. Ja mēs skatāmies tā, tad faktiski valdībā miljonāriem samaksā miljonus, lai gan varētu ietaupīt."

Biķernieku trase tomēr ir nozīmīga mūsu valstij, tur kaldināta slava, tas ir īpašs objekts gandrīz galvaspilsētas centrā.

Raksta avots un viss raksts: LA.LV https://www.la.lv/krauze-par-lemumu-pardot-bikernieku-bazi-varbut-visas-cetras-partijas-par-so-ir-sanemusas-kadu-ziedojumu

Pašvaldībām paplašina tiesības lemt par azartspēlē...
ZZS: K.Kariņa valdība pilnībā izgāzusies, pieļaujo...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter