«Kas notiek Latvijā?» – par plāniem saistībā ar Covid-19 izejas stratēģiju- studijā ZZS līdzpriekšsēdētājs Armands Krauze

9. februārī, diskusijā "Kas notiek ar plāniem un lēmumiem par Covid-19 izejas stratēģiju?" raidījums "Kas notiek Latvijā?" turpinās iztirzāt politiķu plānus par pandēmijas ierobežojumu pārskatīšanu. Otrdien notikušajā valdības sēdē atkārtoti izskanēja apņemšanās lēmumu par patlaban noteikto ierobežojumu pārskatīšanu pieņemt nākamnedēļ, 15. februārī.

Premjerministrs Krišjānis Kariņš pieļauj – ņemot vērā, ka nav piepildījušās prognozes par strauju hospitalizēto pacientu skaita pieaugumu, izplatoties Covid-19 vīrusa omikrona paveidam, valdības pieeja ierobežojumiem būtu jāmaina "radikāli".

9. februārī diskusijā "Kas notiek ar plāniem un lēmumiem par Covid-19 izejas stratēģiju?" piedalīsies izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (Jaunā konservatīvā partija), Ekonomikas ministrijas parlamentārā sekretāre Ilze Indriksone (Nacionālā apvienība), "Attīstībai"/"Par!" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Juris Pūce. Saeimas opozīciju diskusijā pārstāvēs Armands Krauze (Zaļo un zemnieku savienība).

Tāpat diskusijā piedalīsies Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga Menģelsone. Viesu vidū būs arī mūziķis Dons, kurš ir viens no šonedēļ izplatītās mūziķu, producentu, pasākumu organizatoru un tehnisko nodrošinātāju atklātās vēstules parakstītājiem ar aicinājumu Latvijas valdībai sekot kaimiņvalstu piemēram un "atvērt" kultūras pasākumus plašākam apmeklētāju lokam. Diskusijā piedalīsies arī Baiba Ziemele, Latvijas Pacientu organizāciju tīkla koordinatore.

Diskusijas tiešraide LTV un portālā lsm.lv 9. februārī 21.15. Pēc tam raidījuma ieraksts būs pieejams portālā lsm.lv.  ( https://ej.uz/euhq

Foto: LETA, Evija Trifanova

Noraida ZZS priekšlikumu atteikties no Covid-19 se...
Viens no simta: Armands Krauze zina visu par bitēm...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter