ZZS aprēķini par zemo opozīcijas pārstāvniecību sabiedriskajos medijos ir kliedzoši

"Zaļo un zemnieku savienības" (ZZS) prezentētie skaitļi par zemo opozīcijas viedokļa pārstāvniecību sabiedriskajos medijos ir kliedzoši, šādu viedokli trešdien, 17. novembrī, Saeimas sēdē pauda parlamenta Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas vadītājs Artuss Kaimiņš

Skatot 2022. gada budžetu, Saeima vērtēja deputāta Alda Gobzema priekšlikumu nākamā gada budžetā paredzētos 2,035 miljonus eiro Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) darbības nodrošināšanai novirzīt budžeta deficīta samazināšanai. Parlaments minēto priekšlikumu neatbalstīja.

Vienlaikus deputātu vidū izvērtās diskusijas par koalīcijas pārstāvju un opozīcijas deputātu viedokļu proporciju Latvijas Televīzijā un Latvijas Radio. Deputāts Viktors Valainis (ZZS) prezentēja kolēģiem ZZS secinājumus, kas liecina, ka valdošās koalīcijas pārstāvju viedoklis sabiedriskajos medijos veido 88%, turpretī opozīcijas – 12%.

Valainis gan paskaidroja, ka ZZS vērtējums attiecas uz sabiedriskajos medijos rīkotajiem diskusiju raidījumiem, nevis ziņu raidījumiem, jo ziņas sabiedriskajos medijos tiek atspoguļotas korekti.

Kaimiņš atzina, ka gadījumā, ka ZZS secinājumi ir taisnība, tad proporcija 88 pret 12 ir "kliedzoša un tā nevar būt". "Katru gadu tiek aktualizēts jautājums par opozīcijas iespējām izteikties. Šie cipari ir pārāk drastiski," secināja Kaimiņš, vienlaikus paužot vēlmi iepazīties ar ZZS secināto.

Raksta avots un viss raksts: DELFI.LV (  https://ej.uz/j3tn

Lai skaisti, svinīgi un patriotiski Latvijas svētk...
​Sveicam Latvijas Republikas Proklamēšanas 103.gad...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter