K.Kariņš bēg no A.Lemberga

Jaunā Vienotība" turpina atklātu melu politiku un, izvairoties no atklātas diskusijas ar Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) izvirzīto Ministru prezidenta amata kandidātu Aivaru Lembergu, demonstrē bailes no patiesas kritikas par Krišjāņa Kariņa vadītās valdības ārkārtīgi neefektīvo un Latvijas valsts interesēm neatbilstoši realizēto darbību četru gadu garumā.

ZZS Ministru prezidenta amata kandidāts Aivars Lembergs akcentē: „Jaunā Vienotība ir pārbijusies no atklātas, publiskas diskusijas ar mani kā ZZS premjerministra amata kandidātu, jo labi saprot, ka K.Kariņa valdītā valdība ir bijusi tikai un vienīgi virzīta, lai saglabātu K.Kariņam premjera krēslu, nevis, lai rūpētos par Latviju un mūsu tautu".

A.Lembergs par smieklīgiem atzīst „Jaunās Vienotības" vadības argumentus, ka viņš it kā esot pret Latvijas dalību Eiropas Savienībā un NATO.

„2004.gadā, kad Latvija kļuva par Eiropas Savienības un NATO pilntiesīgu dalībvalsti, valdību vadīja ZZS premjerministrs Indulis Emsis. Toreiz runāja, ka Lembergs nosaka valdības darba kārtību, tātad tieši mans nopelns ir Latvijas iestāšanās abās minētajās organizācijās. Tā nebija ne Vienotības, ne K.Kariņa valdība!" uzsver A.Lembergs, norādot, ka šajā laikā, 2004.gadā, K.Kariņš vēl nebija pamanāms pie politiskā apvāršņa un ražoja ledu.

ZZS premjerministra amata kandidāts arī atzīmē, ka „Jaunā Vienotība" ar saviem izteikumiem demonstrē Latvijas Republikas Satversmes, Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību konvencijas un Apvienoto Nāciju Organizācijas cilvēktiesību ignoranci. „Jaunās Vienotības ieskatā cilvēka vainu atzīst nevis tiesa, bet propaganda. Latvijas, Eiropas un ANO cilvēktiesības skaidri definē, ka cilvēks nav vainīgs, kamēr nav notiesāts. Aivars Lembergs nav notiesāts, līdz ar to – nevainīgs. Šāda totalitāra domāšana ir raksturīga tiem, kas baidās zaudēt varu un izmanto to, kā naudas gūšanas instrumentu".

A.Lembergs ir kritizējis NATO jūrnieku uzvedību 2014.gadā, kad Ventspils pilsētas centrā tie smagā alkohola reibuma stāvoklī izcēlās ar izteikti nepiedienīgu rīcību. „Ja „Jaunajai Vienotībai" un K.Kariņam personīgi ir pieņemams, ka alianses karavīri demonstrē dzimumlocekļus kafejnīcās un restorānos, urinē pilsētas centrā un tamlīdzīgas izdarības, mūsu uzskati par Latvijas drošības garantu absolūti nesakrīt," uzsver A.Lembergs. Pēc šī incidenta, par kuru tika iesniegta sūdzība NATO ģenerālsekretāram, piedauzīga alianses karavīru uzvedība Ventspilī vairs nav novērota.

ZZS premjerministra amata kandidāts aicina „Jauno Vienotību" nemelot vēlētājiem, bet skaidri pateikt, ka K.Kariņš ir nobijies no atklātas diskusijas, saprotot, ka A.Lembergs pierādīs un norādīs uz valdības ārkārtīgi neefektīvo un Latvijas interesēm neatbilstošo politiku. „Bailes no atklātas politiskais diskusijas ir galvenais motīvs, kāpēc K.Kariņš nevēlas diskutēt ar Aivaru Lembergu un tāpēc ignorē vispāratzītās cilvēktiesības, atklāti melo un sagroza faktus jeb feiko uz pilnu klapi". 

Reitinga rādītāji augšup ir pacēlušies - Zaļo un Z...
Aicinām visus uz brīnišķīgiem koncertiem LATGALĒ

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter