Jau 4. gadu norisinās LZS jaunatnes nodaļas rīkotais strītbola turnīrsTurpinot tradīciju, jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Jaunatnes nodaļa organizēja strītbola turnīru
Baložu vidusskolas stadionā.

Šogad uz turnīru pulcējās desmit vīriešu komandas - LZS jaunatnes nodaļa, LZS Krimuldas nodaļa, Zaļās partijas jaunatnes nodaļa,LZS Bauskas nodaļa, LZS Rīgas Vidzemes nodaļa, LZS Rīgas jaunā nodaļa, LZS Ilūkstes nodaļa, LZS Rīgas vecbiedru nodaļa, LZS Dobeles nodaļa, LZS Kuldīgas nodaļa un viena sieviešu komanda no LZS ...Rīgas jaunās nodaļas.


Šogad pirmo reizi notika arī paraugmačš, kurā cīnījās jaunievēlētā prezidenta Raimonda Vējoņa komanda, kuru pārstāvēja labklājības ministrs Uldis Augulis, deputāts Jānis Vucāns, Eiroparlamenta deputāte Iveta Grigule un Raimonda Bergmaņa komanda, kurā spēlēja LZS jaunatnes nodaļas biedri Reinis Uzulnieks un Edgars Indāns, LZS ģenērlsekretārs Artūrs Graudiņš un Rīgas LZS koordinatore Daina Vasiļevska. Spēle beidzās draudzīgi 3:3, bet uzvarētāju noskaidroja soda metienos, kur uzvaras nesošo metienu realizēja Raimonds Vējonis.


Pasākuma organizatori bija parūpējušies par dažādām aktivitātēm spēļu pārtraukumos, kā arī tika grilētas desiņas un viesus cienāja ar dažādiem gardumiem. Par garšīgiem ēdieniem un desiņām jau otro gadu pēc kārtas rūpējās mūsu ieceltais šefpavārs Nikolajs Zaičenko no LZS jaunatnes nodaļas, par kura māku garšīgi pagatavot ēdienu neviens vairs nešaubās.


Turnīrā komandas tika sadalītas divās grupās pa piecām komandām, kus A grupā 1 vietu izcīnīja LZS Dobeles nodaļa, bet B grupā LZS jaunatnes nodaļa. Tālāk izslēgšanas spēlēs, kur tālāk tika visas desmit komndas notika ļoti daudz aizraujošu spēļu, bet finālā tikās abu apakšgrupu uzvarējošās komandas, kuras attiecīgi pārspēja LZS Krimuldas nodaļu un LZS Ilūkstes nodaļu.


Cīņa par trešo vietu ļoti sīvā spēlē LZS Krimuldas nodaļa pārspēja LZS Ilūkstes nodaļu, izcīnot bronzas godalgas, bet finālā LZS jaunatnes nodaļa ar 9:4 pārspēja LZS Dobeles nodaļu jau otro gadu pēc kārtas kļūstot par čempioniem.
Paldies ikvienam dalībniekam, kas piedalījās, paldies arī visiem atbalstītājiem. Rezultātā šī turnīra galvenā balva ir prieks, lepnums un emocijas, ko deva turnīrs un tā dalībnieki. Uz tikšanos nākamgad!


Latvija palīdzēs Ukrainai konsultāciju sistēmas iz...
ZZS vadība varētu palikt "zemnieku" rokās; valdes ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter