Izglītības un zinātnes ministrs „Iespējamās misijas nedēļā” vadīs mācību stundu Dobeles Valsts ģimnāzijā par izglītības iespējām LatvijāRīt, 11.februārī, izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks „Iespējamās misijas nedēļas” ietvaros vadīs mācību stundu par izglītības iespējām Latvijā Dobeles Valsts ģimnāzijas 12.klases skolēniem.

No 7.-15.februārim Latvijā notiek „Iespējamās misijas nedēļa”, kuras ietvaros dažādu jomu profesionāļi skolās vada mācību stundas un dalās ar savu pieredzi. „Iespējamās misijas nedēļa” notiek jau ceturto gadu un šogad tā tiek organizēta sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra īstenoto Eiropas Sociālā fonda projektu „Dabaszinātnes un matemātika”.

Tāpat ministram plānota tikšanās ar Dobeles Valsts ģimnāzijas vadību un pedagogiem, kā arī ar Dobeles pašvaldības vadības pārstāvjiem.

Agnese Korbe
izglītības un zinātnes ministra padomniece
komunikācijas jautājumos
Tālrunis: 2 9110062, 6 7047954
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
http://www.izm.gov.lv


Augulis paraksta sadarbības memorandu elektronisko...
Labklājības ministrija aicina pašvaldības piedalīt...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter