Izglītības un zinātnes ministra Rolands Broks ticies ar Latvijas Valsts prezidentu Andri BērziņuŠodien, 13.jūlijā, izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks  tikās ar Latvijas Valsts prezidentu Andri Bērziņu. Rolands Broks ir pirmais no ministriem, kurš iniciējis tikšanos ar jaunievēlēto Valsts prezidentu.

Tikšanās laikā tika pārrunāta iespēja jauniešiem Latvijā vidējās izglītības atestātu iegūt vienu gadu ātrāk, pārrunāti jautājumi saistībā ar augstākās izglītības finansēšanas modeli un augstākās izglītības studiju programmu vērtēšanas procesu.

Latvijas Valsts prezidents iepazinās ar statistikas rādītājiem un tendencēm iepriekšminētajos jautājumos, izrādīja ieinteresētību to straujākā virzībā un izteica gandarījumu, ka augstākās izglītības programmu vērtēšanas procesā iesaistīti Eiropas mēroga speciālisti.

Latvijas Valsts prezidents vienojās ar Rolandu Broku par iespējami ātrāku diskusiju uzsākšanu par mehānismiem, kas varētu nodrošināt vidusskolas atestāta iegūšanu Latvijā vienu gadu ātrāk. Vienlaikus tika izteikts atbalsts budžeta vietu saglabāšanai Latvijas augstskolās un uzsvērta nepieciešamība turpināt darbu pie augstākās izglītības finansēšanas modeļa pilnveides.


Inga Bandeniece
ministra padomniece
komunikācijas jautājumos
Tālrunis:29151713
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Latvijai jāmeklē sabiedrotie, lai zemnieki turpmāk...
Augulis: pasažieru pārvadājumu jomā nepieciešama a...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter