Izglītības un zinātnes ministra Rolanda Broka apsveikums 2010./2011.mācību un studiju gada absolventiemGodātie absolventi!

Līdz ar vasaras saulgriežiem jauns ceļa posms sākas arī jūsu dzīvē. Manuprāt, tas ir visskaistākais periods, kad paveikts liels uzdevums, kam seko skaisti svētki un katrs absolvents var veikt jaunu izvēli. Tāpēc sveicu gan absolventus, gan visus mācību procesā iesaistītos ar godam paveiktu darbu.

Es ticu, ka katram absolventam ir zināms nākamais mērķis, jo katra iegūtā zināšanu pakāpe paver jaunas iespējas, pilnveido personību un palīdz rast jaunus risinājumus. Tāpēc ir tikpat svarīgi gūtās zināšanas un pieredzi mācēt izmantot turpmākajā ceļā.

Mēs dzīvojam ļoti dinamiskā attīstības posmā, tāpēc der atcerēties pat bērnībā apgūto, kur Alise brīnumzemē teica: „Ir jāskrien ļoti ātri, lai paliktu uz vietas.” Šķiet, tas rakstīts par šodienu. Mēs nedrīkstam apstāties arī savas pilnveides procesā! Esmu pārliecināts, ka arī jūs atradīsiet jomu, kurā, neatkarīgi no šobrīd iegūtā zināšanu līmeņa, gribēsiet papildināt savas iemaņas un prasmes. Nepārtrauktais pilnveides process ir jūsu konkurētspējas garants, un tas ceļ jūsu pašapziņu un dod gandarījumu par paveikto. Šīs kvalitātes esošajā tirgus situācijā ir ļoti svarīgas gan katram indivīdam, gan valstij kopumā.

Tāpēc no sirds novēlu visiem turpmākajā karjerā veikt darbu, kas sagādā prieku, spēju pieņemt jaunus izaicinājumus un saglabāt cilvēciskās kvalitātes. Lai mums visiem kopā izdodas veidot tādu vidi, kurā vēlamies dzīvot!

Ar cieņu,

Rolands Broks,
izglītības un zinātnes ministrs

 


Ukraiņus aicina aktīvāk sekmēt kravu piesaisti kon...
Satiksmes ministrs iepazīsies ar Rīgas brīvostu

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter