Finanšu ministra Jāņa Reira izteicieni, ka Valstij nav jāuztur uzņēmēji, kuri nespēj konkurēt tirgū - radījuši plašu negatīvu rezonansi iedzīvotāju un uzņēmēju vidū

LZS priekšsēdētājs Armands Krauze: "Šādi ministra izteicieni nevairo uzņēmēju uzticību. Latvijas Zemnieku savienība aicina ministru izprast iedzīvotājus un uzņēmējus un savos izteikumos būt korektam pret tām sabiedrības grupām, kurām pati valdība ir aizliegusi strādāt. Kā tieši nozares, kurām jau ilgstoši ir aizliegums no valsts puses, lai uztur sevi, ģimeni un apmaksā rēķinus?"

Latvijas Zemnieku savienības Uzņēmēju padomes vadītāja Lienīte Caune:"Šādus izteicienus uzņēmēji uztver sāpīgi, jo iedzīvotāji saprot to, kāpēc līdzekļus piešķir kosmetologiem un citiem, kuriem fiziski tika aizliegts strādāt, bet nesaprot, kāpēc līdzekļi tiek piešķirti "AirBaltic". Ja visas Eiropas lidsabiedrības strādāja, AirBaltic nestrādāja, un mūsu pašu cilvēki izmantoja kaimiņvalstu lidsabiedrību pakalpojumus. Vai tiešām valdībai ir aizsietas acis, vai arī spītīga vēlme neredzēt to, kas reāli notiek Latvijā un Eiropā? Šobrīd tirgū viskonkurētnespējīgākais uzņēmums ir AirBaltic, tomēr tam ir vislielākais valsts atbalsts, vai šāda situācija ir pieņemama? Šādus izteikumus varam traktēt, ka tie, kam aizliegts strādāt, tiem atbalstu nevajag, bet AirBaltic vajag. Tāpēc sagaidām no ministra skaidru un saprotamu pozīciju, kas neaizvaino un neapvaino nevienu no uzņēmējdarbības grupām.

ZZS iestājas par zaļāku - videi un cilvēkam draudz...
Rīga TV 24 raidījumā "Ziņu TOP" Māris Kučinskis

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter