Eiropas Parlamenta vēlēšanās balsojam par Zaļo un Zemnieku savienību!Godātie, zemsavieši!
Latvijas zemnieku savienība ir viena no mūsu valsts vecākajām partijām ar visstabilākajām vēsturiskajām tradīcijām kā neatkarības iegūšanā, tā atjaunošanā, un saknēm Latvijas ciemos, pagastos, novados un pilsētās. Mēs esam Kārļa Ulmaņa mantinieku partija, kura savā darbībā tur godā Latvijas valsts dibinātāja, tās uzplaukuma un labklājības veicinātāja atstāto idejisko mantojumu un vadlīnijas.

Tas pieņemts par Latvijas zemnieku savienības politikas stūrakmeni – valsts darbā lēmumiem jābūt saimnieciski tālredzīgiem un sociāli izsvērtiem. Latvija jāstiprina kā nacionāla valsts, politiķiem neatlaidīgi jāstrādā uz mūsu valsts nākotni, mūsu pašu cilvēku, vēlētāju labā.

Ir pagājušas pašvaldību vēlēšanas. Mūsu partija ir guvusi lielu atbalstu visas Latvijas ļaužu vidū. Daudzus no mūsu ievēlētajiem deputātiem cilvēki pazīst kopš bērnības, kopš skolas gadiem vai kopsoļa darba gaitās. Tomēr, lai mūsu deputāti, tautvaldības pārstāvji varētu vēl vairāk darīt Latvijas labā, ir bezgala svarīgi, lai arī valdībā, Saeimā, Eiroparlamentā strādātu gan jūsu pilsētas, gan citu Latvijas reģionus atbalstoši, par nākotni domājoši, izlēmīgi, ar saimnieciskām spējām, vadītprasmi, izglītību un svešvalodu mākām apveltīti cilvēki. Jo lielāki būs Zaļo un Zemnieku savienības spēki Briselē, jo varam sagaidīt lielāku darbošanos ar atdevi Latvijai.

Ar gandarījumu varu teikt, ka šajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās no Zaļo un Zemnieku saraksta desmit no 16 deputātu kandidātiem ir Latvijas Zemnieku savienības biedri, kuri no sirds būs pateicīgi, ja Jūs tos atbalstīsiet ar savu balsi.

Neizniekojiet savu balsi, aiciniet draugus, radus un paziņas piedalīties 24. maija Eiropas Parlamenta vēlēšanās un balsot par mūsu cilvēkiem Zaļo un Zemnieku savienības sarakstā, jo šajās vēlēšanās katra nodotā balss var būt izšķirīga.

E-pasta pielikumā atrodama fotogrāfija "Balso par ZZS", kuru aicinu elektroniski pārsūtīt saviem draugiem un paziņām, kā arī, ja Jums ir tāda iespēja, publicējiet šo fotogrāfiju savos profilos Draugiem.lv, Facebook, Twitter.

Lai mums visiem veicas!


Ar cieņu,
LZS priekšsēdētājs
Augusts Brigmanis


Augulis: Mandāta iegūšana EP vēlēšanās viennozīmīg...
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: Azerbaidžānas v...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter