Dūklavs tiksies ar Jēkabpils novada uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem



Lai klātienē tiktos ar novada uzņēmējiem, pašvaldību vadītājiem un lauksaimniekiem, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) šodien dosies reģionālajā darba vizītē uz Jēkabpili.

Plānots, ka Dūklavs tiksies ar Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāju Leonīdu Salceviču (Jēkabpils reģionālā partija), kā arī Jēkabpils apkaimes novadu vadītājiem, lai apspriestu aktualitātes lauksaimniecībā un lauku uzņēmējdarbībā.

Zemkopības ministrs diskutēs ar Jēkabpils, Krustpils, Salas, Viesītes un Aknīstes novadu vadītājiem par uzņēmējdarbības attīstību reģionā. Diskusijā piedalīsies arī Lauku atbalsta dienesta (LAD) un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra speciālisti.

Tāpat Dūklavs tiksies arī ar SIA "Biomeat' īpašnieku Normundu Teicānu un SIA "Margret" īpašnieku Gati Teicānu, apmeklēs jēkabpiliešu iecienīto veikalu "Gaļas nams", kā arī iepazīsies ar šā uzņēmuma darbību.

Vizītes laikā zemkopības ministrs apmeklēs arī LAD Viduslatvijas reģionālo lauksaimniecības pārvaldi, kur ar pārvaldes speciālistiem pārrunās jautājumus par Eiropas Savienības atbalsta lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem ieguldīšanu reģiona attīstībā.


Brigmanis: ZZS ir pret VARAM un VM nodošanu "Vieno...
Brigmanis: Ja Kučinska valdību atbalstītu tikai da...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter