Dans Titavs: pēcvēlēšanu valdību veidos A/P, JV un ZZS ( Diena)

Ja ZZS spēs mobilizēt protesta elektorātu, viņi saņems pat 25% balsu. Un tad netiks Saeimā ne Gobzems, ne Šlesers, tad tiks zemnieki ar Krišjāni Kariņu un Attīstībai, uzsver polittehnologs Dans Titavs 4. lpp.

Par to, kā vēlētāju balsis spēs sadalīt A/P un Jaunā Vienotība un kam ir lielākas izredzes iegūt protesta balsis – Aldim Gobzemam, Aināram Šleseram vai ZZS –, ar polittehnologu Danu Titavu sarunājas Agnese Margēviča

Tu, šķiet, biji tas, kurš pirms kādiem mēnešiem teica, ka vēlētājs nešķiros partijas un sodīs visu valdību?

Nē, es tas gan nebiju. Redzi, vēlēšanās var sodīt varas partijas, ja tām ir alternatīva, bet alternatīvas nav. Kā tā situācija ir izveidojusies, tā viņa ir izveidojusies, bet valdošā koalīcija visdrīzāk saņems vairākumu. Jautājums ir par zaļajiem zemniekiem, vai viņi spēs ielauzties un dabūt daudz balsis, bet nekas tāds kardināls uz šīm vēlēšanām nav gaidāms – ne Gobzems, ne Šlesers nav nekādi līderi, kas varētu kaut ko ļoti kardinālu mainīt. Nedomāju, ka viņi var pretendēt uz kaut kādu alternatīvas lomu, viņu izredzes ir pārvarēt piecus procentus, un viss. Es domāju, ka zemnieki varētu dabūt daudz balsu, jo viņi ir opozīcijā un latvieši par viņiem varētu balsot, bet pārējais... nav ar ko sodīt. 2002. gadā Latvijas ceļu un Andri Šķēli sodīja Einars Repše ar Jauno laiku, bet tas bija cits potenciāls.

Viss raksts un raksta avots: Diena.lv ( https://ej.uz/kaws ) 

TV24 raidījumā "Preses klubs" ZZS frakcijas vadītā...
Elektroenerģijas cenu krīze: plāno papildu atbalst...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter