Ceļu uzturētāji un būvnieki pauž atbalstu Ceļa fonda izveideiPiektdien, 22.jūlijā, satiksmes ministrs Uldis Augulis darba vizītē Limbažu novadā un Limbažu pilsētā iepazinās ar rekonstruējamiem ceļa posmiem un satiksmes infrastruktūras projektiem, kā arī pārrunāja ceļu nozares aktualitātes, tostarp iniciatīvu par Ceļa fonda atjaunošanu.

Satiksmes ministrs iepazinās ar veiktajiem autoceļu izbūves darbiem valsts 2.šķiras ceļā Dūči – Limbaži, kura sakārtošana tika uzsākta 2006.gadā. Rekonstrukcijas darbi uz minētā ceļa tika veikti vairākos posmos - pirmajā asfaltēšanas darbi notika 8,03 km garajā posmā Dūči – Kalnakrogs, otrajā - 9,90 km garā posmā Kalnakrogs – Lāde. Šobrīd nav noasfaltēts viens ceļa Dūči – Limbaži posms 7,80 km garumā.

Satiksmes ministrs U.Augulis norādīja, ka „Latvijas Valsts ceļi” ir sagatavojuši visas Latvijas dažādu ceļu rekonstrukcijas plānu 2012. līdz 2014.gadam, un tajā ir iekļauts ceļa Dūči – Limbaži noslēguma posms.

Limbažu pilsētā satiksmes ministrs tika iepazīstināts ar pilsētai nozīmīgu satiksmes objektu - Jūras ielas posma un Jūras ielas – Ozolaines ielas krustojuma izstrādāto tehnisko projektu. Minētā transporta infrastruktūras projekta realizācija ir būtiska ne tikai pilsētas un novada iedzīvotājiem, to realizējot tiktu radīts apvedceļš tranzīta kustībai. Kā informēja pašvaldības pārstāvji, šobrīd ir uzsākta projekta publiskā apspriešana, lai tās rezultātā uzklausītu iedzīvotāju priekšlikumus un ierosinājumus.

Darba vizītes noslēgumā satiksmes ministrs U.Augulis tikās ar vietējo pašvaldību deputātiem un vietējiem uzņēmējiem, kuras laikā pārrunāja satiksmes nozares aktuālos jautājumus, tajā skaitā projektu Rail Baltica, ceļu rekonstrukciju. Sarunā gan ceļu uzturētāji, gan ceļu būvnieki pauda atbalstu ministra iniciatīvai par Ceļu fonda atjaunošanu, jo tas rastu iespēju ilgtermiņā realizēt ceļu sakārtošanu visā Latvijā.


Aivis Freidenfelds
Komunikācijas nodaļas vadītājs
Tālr. 67028013, 29241016
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Precizē ierobežojumus autoceļu aizsargjoslās
Satiksmes ministrs iepazīsies ar ceļu rekonstrukci...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter