Būt vai nebūt pensiju indeksācijai – tas atkarīgs tikai no ZZSJau zināms, ka finanšu ministrs Andris Vilks pret to kategoriski iebilst – neesot līdzekļu un it īpaši to nebūšot 2013. gadā. Savukārt Labklājības ministre apgalvo, ka šādi līdzekļi ir pašā ministrijas budžetā, jo varēs ietaupīt uz bezdarbnieku pabalsta rēķina. Pavisam droši esot, ka iespējams indeksēt pensijas, kas mazākas par 165 latiem. Finanšu ministrs iebilstot tādēļ, ka iecerējis ministrijai ietaupītos 20 miljonus atņemt budžeta konsolidēšanai. Citiem vārdiem sakot – lai valsti tomēr glābj pensionāri. ZZS deputātu priekšlikumu Vilks un arī citi Vienotības deputāti sarunās ar žurnālistiem jau nodēvējuši par priekšvēlēšanu populismu.

Ja 20 miljonu dēļ ZZS ir populisti, tad kā gan lai nosauc Štokenbergu, kurš pirms dažiem gadiem iniciēja referendumu, kura izdošanās valsts budžetam prasītu gadā 400 miljonus?

Tā kā Vilks pirmdien nepiedalījās Koalīcijas Sadarbības Padomē, citi Vienotības deputāti, arī pats Valdis Dombrovskis vairs neesot bijuši kategoriski un pieļāvuši, ka pensijas tomēr varētu indeksēt.


Izglītības un zinātnes ministra Rolands Broks tici...
Atklāta Rīgas Motormuzeja filiāle Bauskā

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter