Brigmanis: ZZS pagarinās sadarbības līgumu ar "Latvijai un Ventspilij"Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) pagarinās sadarbības līgumu ar "Latvijai un Ventspilij" uz nākamajiem četriem gadiem un šādu nostāju atbalsta gan Latvijas Zemnieku savienība (LZS), gan Latvijas Zaļā partija (LZP), šodien sacīja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs un LZS priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Mutiska vienošanās par līguma pagarināšanu esot panākta arī "Latvijai un Ventspilij" vadības līmenī, un no partijas Saeimas deputātiem neesot dzirdēti iebildumi pret šo soli. Brigmanis norādīja, ka jau pašlaik tiek veidots ZZS saraksts 12.Saeimas vēlēšanām, un Kurzemes apgabala sarakstā pirmā vieta ir paredzēta "Latvijai un Ventspilij" un otrā vieta Liepājas partijai. Līdz ar to tēma par to, ka varētu netikt pagarināts sadarbības līgums ar "Latvijai un Ventspilij" ir pilnībā slēgta, akcentēja ZZS frakcijas priekšsēdētājs.

Politiķis skaidroja, ka ZZS veido LZS un LZP, kuras ir noslēgušas savstarpēju sadarbības līgumu. Pēc tam ZZS slēdz sadarbības līgumu ar reģionālajiem politiskajiem spēkiem un to paredzēts noslēgt ar "Latvijai un Ventspilij", Liepājas partiju un Līvānu politisko apvienību.

Taujāts par aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa (ZZS) paziņojumu par Ventspils domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") izteikumiem, ZZS frakcijas priekšsēdētājs norādīja, ka šodien Vējonis un Lembergs šo jautājumu ir izrunājuši.


A.Brigmanis: ZZS atbalsts Latvijas dalībai NATO ir...
Eiropas Parlamenta deputāta kandidāta Ivara Bārdiņ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter