Brigmanis: ZZS neiebilstu pret LRA aicināšanu valdošajā koalīcijāJa notiktu izšķiršanās, vai aicināt koalīcijā Latvijas Reģionu apvienību (LRA), tad Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) neiebilstu pret šo soli, šodien žurnālistiem sacīja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

"Mūsu viedoklis ir -, ja reiz izšķiras par šo soli aicināt LRA koalīcijā, tad mūsu apvienība tam absolūti neiebilstu. To mēs šodien arī pateicām koalīcijas sēdē. Pastāvēja tomēr šis vadošais viedoklis, ka paliek 61 balss," norādīja Brigmanis.

"Vienotībai", ZZS un nacionālajai apvienībai "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK saskaņā ar vēlēšanu provizoriskajiem rezultātiem Saeimā būs 61 mandāts.

ZZS ir mainījusi iepriekš pausto negatīvo nostāju pret koalīcijas paplašināšanu, jo tika konstatēts, ka politiskajam spēkam ar LRA sakrīt viedokļi vairākos jautājumos, tajā skaitā par lobēšanas likumu, iedzīvotāju ienākuma nodokli un par vairākām pašvaldību lietām, vēlāk žurnālistiem skaidroja Brigmanis. Viņš gan arī piebilda, ka ZZS "neuzstās uz LRA aicināšanu valdībā".

Kā ziņots, veidojot jauno valdību, valdošā koalīcija, visticamāk, netiks paplašināta un turpinās darbu trīs partiju sastāvā.

Šodien trīspusējās tikšanās laikā "Vienotība", ZZS un VL-TB/LNNK vēlreiz apliecināja, ka atbalsta Laimdotas Straujumas (V) kandidatūru arī jaunās valdības vadīšanai. Savukārt Straujuma piedāvā, ka koalīcija saglabāsies esošajā sastāvā, tātad arī turpmāk darbosies trīs partiju koalīcija.


ES 75% apmērā segs izdevumus par ĀCM ierobežošanu ...
Jelgava – „Eiropas gada pašvaldība 2014”

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter