Brigmanis: ZZS kandidātu sarakstam uz Eiropas Parlamentu šoreiz piegājusi nopietniZaļo un zemnieku savienība (ZZS) kandidātu sarakstam uz Eiropas Parlamentu (EP) šoreiz piegāja nopietni, trešdien žurnālistiem pauda ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Ne 2004.gada, ne 2009.gada vēlēšanās ZZS neieguva vietu Eiroparlamentā.

"Tāpēc mēs tai lietai tā nopietni esam piegājuši," viņš sacīja.

Ar pirmo numuru no partiju apvienības kandidēs Saeimas deputāts Andris Bērziņš, savukārt ar otro - Latvijas vēstniece Ēģiptē Iveta Šulca, kura ir arī Latvijas Zaļās partijas biedre. EP vēlēšanās no ZZS tiks deleģēti arī Saeimas deputāti Iveta Grigule un Kārlis Seržants, kā arī partiju apvienības biedrs Armands Krauze.

Brigmanis uzskata, ka pirmā numura piešķiršana Bērziņam ir loģiska, jo viņam ir ilgstoša pieredze Saeimā, gan arī Eiropas Savienības institūcijās. "Cilvēks pārvalda franču valodu, kas arī nav mazsvarīgi," viņš piebilda.

ZZS Saeimas frakcijas vadītājs arī uzsvēra, ka atšķirībā no citiem politiskajiem spēkiem ZZS darbam Eiroparlamentā nav deleģējusi ministrus. "Uzskatām, ja ministri ievēlēti jaunajā valdībā, viņiem deviņi mēneši jāstrādā un godprātīgi jāizpilda šis pienākums," pauda Brigmanis.

EP vēlēšanas notiks 24.maijā.


Augulis: ģimeņu materiālais atbalsts ir jāsasaista...
Dūklavs: Prioritāte būs ātra Eiropas un valsts atb...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter