Brigmanis: "Vienotībai" nopietni jāpārdomā, kā tikt pāri iekšējām pretrunām"Vienotībai" ļoti nopietni jāpārdomā pašreizējā situācija un jāmēģina tikt pāri iekšējām pretrunām, sacīja Zaļo un zemnieku savienības (LZS/ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Tā viņš atbildēja, taujāts par iespējamo Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) vadītās valdības krišanu un tālāko koalīcijas nākotni. Pēc budžeta pieņemšanas nepieciešams strādāt tālāk, jo ir jārisina daudzas atbildīgas lietas, uzsvēra politiķis, paužot cerību, ka "Vienotības" rīcībā varēs saskatīt "racionālu graudu".

"Kamēr viss līdz galam nav pateikts, tikmēr ir cerība, ka "Vienotība" tiks pāri iekšējām pretrunām. Ja netiks pāri un sāks runāt par valdības krišanu un gāšanu - nu ko var darīt, tad paši būs savu likteni izlēmuši," skaidroja Brigmanis.

Kā ziņots, partijas "Vienotība" līdere Solvita Āboltiņa (V) pagājušās nedēļas nogalē intervijā TV3 raidījumam "Nekā personīga" pauda gatavību uzņemties premjeres pienākumus kritiskā situācijā.

Jau vēstīts, ka saistībā ar iespējamo valdības nomaiņu neoficiāli politikas kuluāros tiek spriests par dažādiem iespējamiem scenārijiem, pieļaujot, ka izmaiņas gaidāmas jau šogad un ka pašreizējai valdībai klupšanas akmens var būt kāds no strīdīgākiem jautājumiem.

Tikmēr premjere žurnālistiem norādījusi, ka visām valdībām reiz pienāk beigas un sabiedrība tiks informēta, ja šāds brīdis pienāks, gan nekomentējot, vai tuvākajā laikā iespējamas valdības izmaiņas.


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Limbažos tiksies...
LZS jaunatnes nodaļa rīko boulinga turnīru LZS Rīg...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter