Brigmanis: Pēc nākamajām Saeimas vēlēšanām ZZS noteiks toni (Apollo.lv)http://www.apollo.lv/zinas/brigmanis-pec-nakamajam-saeimas-velesanam-zzs-noteiks-toni/570488

Šajās pašvaldību vēlēšanās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) rezultāti ir labi, savukārt pēc nākamajām Saeimas vēlēšanām ZZS būs tā, kas noteiks toni, uzskata ZZS līderis Augusts Brigmanis.

Brigmanis  sacīja, ka ZZS vairāk nekā 30 vietās esot ieguvusi balsu vairākumu, savukārt vairākās – absolūtu vairākumu. Līdz ar to par pašvaldību vēlēšanu rezultātiem viņš ir gandarīts. Brigmanis arī apgalvoja, ka par rezultātiem Rīgā nav sarūgtināts, jo kādam jāuzņemas atbildība par laukiem un mazpilsētām.

Taujāts, vai bija pareizi noteiktās pašvaldībās startēt ar diviem atsevišķiem sarakstiem, Brigmanis vien norādīja, ka arī nākotnē pašvaldību vēlēšanās atsevišķās vietās Latvijas Zaļā partija un Latvijas Zemnieku savienība varētu startēt atsevišķi.

ZZS līderis arī domā, ka valdība pēc šādiem pašvaldību vēlēšanu rezultātiem nesašūposies un valdošā koalīcija turpinās darboties pašreizējā sastāvā. Pēc laba starta pašvaldību vēlēšanās ZZS negaidot kādu speciālu apbalvojumu no premjera Valda Dombrovska (V), jo vislabākais esot iespēja baudīt sabiedrības uzticību.

Vienlaikus politiķis paudis pārliecību, ka pašreizējā koalīcija ir tikai laika jautājums un situācija mainīsies jau pēc gada, kad notiks Saeimas vēlēšanas, jo tad ZZS būs tā, kas noteiks toni un veidos koalīciju.


Godātie Latvijas Zemnieku savienības biedri un atb...
Saeimas koalīcija kārtējo reizi noraida ZZS iesnie...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter