Augulis tiksies ar Ēģiptes transporta ministru Muhamedu El AssaruNo 19. līdz 21.septembrim satiksmes ministrs Uldis Augulis un valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš dodas darba vizītē uz Ēģipti, kur tiksies ar Ēģiptes transporta ministru Muhamedu El Assaru (Mohamed El Assar), starptautiskās sadarbības ministri Dr.Saharu Nasru (Dr. Sahar Nasr), kā arī Ēģiptes parlamenta Transporta komitejas priekšsēdētāju, komitejas locekļiem un citām nozares amatpersonām.

 

Tāpat ministrs tiksies ar Ēģiptes nacionālā dzelzceļa vadību, lai paustu “Rīgas vagonu rūpnīcas” ieinteresētību un gatavību cieši sadarboties arī Ēģiptes nacionālo dzelzceļu ritošā sastāva ražošanā un modernizācijā.  


Programmas ietvaros ministram ir plānota darba tikšanās ar divdesmit divu lielāko Ēģiptes mediju pārstāvjiem, lai informētu par Latvijas piedāvātajām sadarbības iespējām transporta jomā, kā arī atbildētu uz vietējo žurnālistu jautājumiem.


Vizītes laikā Satiksmes ministrijas delegācija uzsvērs, ka Latvija ir gatava dalīties ar savām zināšanām un ekspertīzi dažādās jomās, tai skaitā piedāvājot gan transporta nozares ekspertu apmācības, gan pieredzes apmaiņu infrastruktūras attīstīšanā un modernizācijā, gan dzelzceļa drošības paaugstināšanā, kā arī speciālistu konsultācijas projektu realizēšanā.


Vizītes laikā Satiksmes ministrijas amatpersonas norādīs uz Ēģiptes iespējām izmantot Latvijas tranzīta koridoru ar labi attīstīto infrastruktūru kravu pārvadājumiem un preču distribūcijai gan NVS, gan Skandināvijā, investēt Latvijas loģistikas sektorā.


Budžeta komisija: Saeimā nākamā gada valsts budžet...
Šodien atzīmējam LZS dibinātāja Kārļa Ulmaņa 139. ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter