Augulis tiekas ar Dzelzceļnieku arodbiedrības pārstāvjiemCeturtdien, 24. februārī, satiksmes ministram Uldim Augulim bija tikšanās ar Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrības pārstāvjiem. 

Arodbiedrība norādīja, ka valstī joprojām nav radīts skaidrs un adekvāts sociālās aizsardzības mehānisms to dzelzceļa darbinieku kategorijām, kuru darbs ir pakļauts paaugstinātam profesionālo iemaņu zaudēšanas riskam. Pie šīm kategorijām var pieskaitīt, piemēram, lokomotīvju mašīnistus un viņu palīgus, dispečerus, kravas vilcienu galvenos konduktorus un vilcienu sastādītājus.

Satiksmes ministrs U.Augulis uzklausīja Dzelzceļnieku arodbiedrības viedokli un izprot to. Tā kā pārrunātie jautājumi lielā mērā skar Labklājības ministrijas kompetenci, tad to sekmīgai risināšanai Satiksmes ministrija marta pirmajā pusē piedāvā organizēt abu ministriju un Dzelzceļnieku arodbiedrības speciālistu kopīgu sanāksmi, kurā varētu detalizēti izrunāt problēmu un vienoties par turpmāko rīcību.

Ar satiksmes ministru tikās arodbiedrības priekšsēdētājs Savelijs Semjonovs, viņa vietnieks Aleksandrs Muhlinkins, AS „Pasažieru vilciens” elektrovilciena vadītājs Raimonds Rikveilis un SIA „LDz Cargo” dīzeļlokomotīves vadītājs Raimonds Maksims.


Ilze Eida
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Satiksmes ministrija
Tālrunis: 67028261
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 


Izglītības un zinātnes ministrs ar pedagogiem Jelg...
Zemkopības ministrs ar Nīderlandes vēstnieku pārru...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter