Augulis: rīt Ceļu padomes sēdē jārod labākais risinājums stabilai ceļu nozares attīstībaiPiektdien, 5.augustā, satiksmes ministrs Uldis Augulis sasauc otro Ceļu padomes sēdi, kurā lems par iespējām atjaunot ceļu fondu, tādējādi nodrošinot stabilu finansējumu ceļu nozarei.

„Šobrīd ceļu lietotāji valstij samaksā vairāk kā „treknajos gados”, bet ceļu atjaunošanai tiek novirzīti līdzekļi tuvu 2005. gada līmenim”, uzsver ministrs. VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” un VAS „Latvijas Valsts Ceļi” tika dots uzdevums sagatavot priekšlikumus par papildus līdzekļu novirzīšanu infrastruktūras uzturēšanai un atjaunošanai.

Padomes sēdē tiks uzklausīta arī Latvijas Valsts ceļu reģionu pārstāvju sniegtā informācija par autoceļu stāvokli reģionos un to atjaunošanas prioritātēm, kā arī par 2011.gadā paveiktajiem darbiem valsts autoceļu tīklā.

Biedrības „Latvijas Ceļu būvētājs” pārstāvji informēs par nodokļu ieņēmumiem valsts budžetā, ko nodrošina izlietotie ieguldījumi ceļu uzturēšanā un atjaunošanā, atbilstoši būvfirmu darbības rādītājiem.

Ceļu padomes sēde notiks piektdien, 5.augustā, Satiksmes ministrijā (Gogoļa ielā 3, IV stāvā, Lielajā zālē).

Masu plašsaziņas pārstāvju ievērībai: Sēdes sākumā plkst. 11:00 TV un foto iespēja. Pēc sēdes ap plkst. 14:00 uz jautājumiem atbildēs satiksmes ministrs U. Augulis un Ceļu padomes pārstāvji. Satiksmes ministrijā (Gogoļa ielā 3, III stāvā, 313.telpā).

Caurlaides iekļūšanai ministrijas telpās lūdzam pieteikt pa tālruni 67028013, 29241016, 67028370 vai pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Nākamajos gados finansējums ceļu nozarei jānotur š...
Labklājības ministre Ilona Jurševska uzrunās bāriņ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter