Augulis piedalījās airBaltic padomes sēdēCeturtdien, 17. martā, satiksmes ministrs Uldis Augulis piedalījās lidsabiedrības „airBaltic” padomes sēdē, lai personiski uzdotu padomei sagatavot ziņojumu saistībā ar uzņēmuma attīstības jautājumiem.

Izvērtējums no padomes tiks gaidīts līdz aprīļa beigām, pēc tam tas tiks iesniegts valdībā, lai vērtētu tālākos „airBaltic” attīstības virzienus.

Ministrs U.Augulis uzskata, ka „airBaltic” gadījumā ir jāizanalizē, kā var turpināt kompānijas izaugsmi un kā šo procesu nodrošināt ar stabilām un prognozējamām investīcijām. Lai šo mērķi sasniegtu, padomei ir nepieciešams gūt precīzu priekšstatu par attīstībai pieejamo iekšējo resursu apjomu. Tāpat arī jāpiesaista konsultanti ar starptautisku pieredzi, kas analizētu „airBaltic” turpmākās attīstības plānu atbilstoši situācijai starptautiskajā aviopārvadājumu tirgū - gan no aviācijas biznesa, gan finanšu perspektīvas viedokļa.

Pēc vizītes „airBaltic” ministrs uzsvēra, ka Latvijas valsts kā akcionāra interese ir veicināt kompānijas izaugsmi un konkurētspēju.

Satiksmes ministrija ir lielākais akcionārs aviokompānijā „airBaltic”, tai pieder 52,6% akciju 
 

Ilze Svikliņa
Satiksmes ministrijas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tālrunis: 67028370


Izglītības ministrs uzsver Latvijas Studentu apvie...
Augulis: sistēmas sakārtošanā jāpiedalās visām taj...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter