Augulis: Pēc pašvaldību vēlēšanām uzreiz būs jāsāk darbs pie gatavošanās Eiropas Parlamenta un Saeimas vēlēšanāmZaļo un zemnieku savienībai (ZZS) pēc pašvaldību vēlēšanām uzreiz būs jāsāk darbs pie gatavošanās Eiropas Parlamenta un Saeimas vēlēšanām, lai pēc jaunā parlamenta ievēlēšanas nokļūtu valdībā un sakārtotu to, kas pašlaik tiek lauzts un bojāts.

Tā šodien apsveikuma runā Latvijas Zaļās partijas (LZP) 24.kongresā sacīja ZZS valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis. Viņš norādīja, ka būs jāsakārto sabojātais ne tikai vides un pašvaldības jomās, bet arī citās nozarēs. Liktenis ZZS ir tā novietojis, ka "esam spiesti labot to, ko citi ir sastrādājuši," pauda politiskā spēka līderis.

Latvijas Zemnieku savienība un LZP ir vairāk nekā desmit gadus kopā mācījušies respektēt viens otra domas - zemnieki zaļu domāšanu un zaļi domājošie - pašus lauksaimniekus. Augulis piebilda, ka liels uzsvars pašvaldību vēlēšanās ir likts uz Rīgu, un tā varētu izrādīties pareiza taktika.

Šodien LZP kongresā valdes priekšsēdētāja amatam kā vienīgais kandidāts tika izvirzīts pašreizējais valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. Tuvāko stundu laikā gaidāms balsojums.

Kā ziņots, LZP šodien kongresā plāno ievēlēt valdes priekšsēdētāju un divus valdes locekļus. Sanāksme tiks veltīta arī gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.


ZZS atbalsta pensionārus un ceturto reizi gatavos ...
Jaunieši diskutē par sociālām problēmām

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter