Augulis: pasažieru pārvadājumu jomā nepieciešama atklāta un godīga konkurenceOtrdien, 12.jūlijā, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar Latvijas Autoostu un Reģionālo pārvadātāju asociāciju (LARPA). Tikšanās laikā pārrunāja ekonomisko darba rādītāju datu publiskošanas iespējas, kas tādējādi nodrošinātu pasažieru pārvadājumu jomā atklātu un godīgu konkurenci.

Ministrs Augulis uzsvēra: „Esmu par atklātu un godīgu konkurenci pasažieru pārvadājumu jomā, kas palīdz valstij realizēt sabiedriskā transporta pakalpojumus esošo dotāciju ietvarā.”

LARPA apņēmās nedēļas laikā sagatavot priekšlikumus, kas viņuprāt vēl veiksmīgāk ļautu īstenot sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu iedzīvotājiem.

LARPA arī atzinīgi vērtēja Autotransporta direkcijas lēmumu padarīt pārvadājumu cenu aptaujas procedūru vēl atklātāku, ļaujot visiem ieinteresētajiem pārvadātājiem piedalīties piedāvājumu atvēršanā.

Fotogrāfijas no tikšanās pieejamas Satiksmes ministrijas foto vietnē Flickr: http://bit.ly/oHnsUF

Ināra Pomere
Satiksmes ministra padomniece
Tālr. 67028305, 29206664
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Izglītības un zinātnes ministra Rolands Broks tici...
Atklāta Rīgas Motormuzeja filiāle Bauskā

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter