Augulis parakstīs trīspusējo sadarbības līgumu ar Latvijas Pašvaldību savienību un RSULabklājības ministrs Uldis Augulis piektdien, 12.jūnijā, plkst.10.00 svinīgi parakstīs trīspusējo sadarbības līgumu ar Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdi Andri Jaunsleini un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektoru Jāni Gardovski. Puses vienosies stiprināt turpmāko sadarbību rīcībpolitikas un pētniecības attīstīšanā.

 

Pasākumā piedalīsies arī RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Labklājības un sociālā darba katedras vadītāja Lolita Vilka, metodiķe Dagnija Staķe u. c.

 

Noslēgtais līgums paredzēs turpmāko sadarbību sociālā darba vērtības un sociālo darbinieku profesijas popularizēšanā, pētniecībā, RSU studentu prakses vietu nodrošināšanā, kā arī sadarbību lekciju, semināru, konferenču un praktikumu organizēšanā

 

Trīspusējā sadarbības līguma parakstīšana notiks Labklājības ministrijā, Skolas ielā 28, 2.stāvā, ministra kabinetā. Pasākumā aicināti piedalīties arī mediju pārstāvji.


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar Šanhajas dele...
Ģimenei draudzīga komersanta statusu šogad saņem 1...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter