Augulis Milānā diskutēs par nodarbinātības un sociāliem jautājumiem 

Labklājības ministrs Uldis Augulis ceturtdien un piektdien, 17.un 18.jūlijā, Milānā (Itālijā) piedalīsies Eiropas Savienības (ES) nodarbinātības un sociālās politikas ministru neformālajā sanāksmē, kurā diskutēs par zaļās izaugsmes un nodarbinātības jautājumiem, Eiropa 2020 stratēģijas sociālo dimensiju, kā arī sociālo uzņēmējdarbību un darbaspēka mobilitāti.

Neformālās sanāksmes pirmajā dienā Itālijas prezidentūra rīkos vides un nodarbinātības ministru kopīgu tikšanos par zaļās izaugsmes un nodarbinātības jautājumiem, pievēršot uzmanību darba iespējām, ko sniedz pāreja uz zaļu ekonomiku. U.Augulis piedalīsies apaļā galda diskusijā Nodarbinātības un vides politikas: instrumenti, pieredze un šķēršļi, kuras laikā diskutēs par zaļās izaugsmes galvenajiem sekmēšanas rīkiem, kā arī vides un sociālo prioritāšu stiprināšanu.

Pēc vides un nodarbinātības ministru diskusijas sāksies nodarbinātības un sociālās politikas ministru neformālā sanāksme, kuras ietvaros galveno uzmanību pievērsīs Ekonomikas un monetārās savienības sociālās dimensijas jautājumiem. Neformālās sanāksmes ievada sesiju veltīs nabadzības samazināšanas mērķim Eiropa 2020 stratēģijas vidusposma pārskata kontekstā.

18.jūlijā ministru neformālā sanāksme sāksies ar divām paralēlām darba grupām un labklājības ministrs U.Augulis piedalīsies darba grupā par darbaspēka mobilitāti. Tās laikā skatīs tādus jautājumus kā atbalsts darba meklētājiem un ar darbaspēka mobilitāti saistīto ekonomisko un sociālo izaicinājumu risināšana.

Nodarbinātības un sociālās politikas ministru neformālās sanāksmes noslēgumā uzmanību pievērsīs sociālās uzņēmējdarbības jautājumam, ko pēdējos gados aizvien vairāk aktualizē.

 


Augulis: pilnvērtīga iesaiste darba tirgū ir nabad...
Valdība apstiprina valsts pensiju pārskatīšanas kā...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter