Augulis dosies darba vizītē uz KrāslavuPiektdien, 8. aprīlī, satiksmes ministrs Uldis Augulis dosies reģionālajā darba vizītē uz Krāslavu, kur plānots pārrunāt gan ceļu sakārtošanas, gan pasažieru pārvadājumu, gan tranzīta jautājumus.

„Tā kā esam uzsākuši darbu pie pasažieru pārvadājumu sistēmas sakārtošanas, tad Latgales novadu cilvēkiem klātienē vēlos izstāstīt par galvenajiem mērķiem, ko gribam ar to sasniegt”, norāda satiksmes ministrs.

Vizītē plānots atsevišķi pārrunāt arī Krāslavas tranzītielu rekonstrukcijas projektus, Eiropas Savienības fondu finansējuma apguvi valsts autoceļu uzlabošanā un vilciena maršruta Rīga – Minska darbības uzsākšanu no šā gada vasaras.

Ministrs dosies arī uz valsts Austrumu robežu, kur iepazīsies ar tur būvējamo loģistikas centra projektu un teritoriju.

„Uz Krāslavu esmu iecerējis braukt gar Daugavas kreiso krastu, līdz ar to man būs iespēja novērtēt pavisam nesen atklāto ceļa posma Aknīste – Subate kvalitāti, kā arī apskatīt, kas uz šī ceļa, kas savieno Rīgu un Daugavpili, vēl ir darāms nākotnē, lai to varētu izmantot tranzīta plūsmai”, norāda ministrs.

 

Ilze Eida
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Satiksmes ministrija
Tālrunis: 67028261
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Baltijas valstu un Polijas lauksaimniecības minist...
Izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks apme...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter