Augulis apmeklē Baltkrieviju sadarbības stiprināšanai tranzīta jomāLai stiprinātu valstu sadarbību tranzīta un loģistikas jomā, satiksmes ministrs Uldis Augulis no 3. līdz 5.oktobrim darba vizītē apmeklē Minsku (Baltkrievija). Tās laikā plānota tikšanās gan ar Baltkrievijas valdības pārstāvjiem, gan uzņēmējiem. Tāpat ministrs Baltkrievijas transporta nedēļas ietvaros apmeklēs nozīmīgus tranzīta jomas pasākumus.        

 

Pirmdien, 3.oktobrī, U.Augulis tiksies ar Baltkrievijas-Ķīnas industriālā parka Lielais akmens administrācijas vadību unBaltkrievijas-Ķīnas Industriālā parka attīstības kompānijas vadību. Dienas noslēgumā paredzēta ministra tikšanās ar Baltkrievijas ārlietu ministru Vladimiru Makeju.          

 

Savukārt otrdien, 4.oktobrī, Baltkrievijas transporta nedēļas ietvaros U.Augulis ar uzrunu atklās un apmeklēs Starptautisko transporta izstādi. Pēc izstādes apskates satiksmes ministrs tiksies ar Baltkrievijas transporta un komunikāciju ministru Anatoliju Sivaku.        

 

Tāpat U.Augulis ar uzrunu piedalīsies starptautiskajā konferencē Ķīnas - Baltkrievijas industriālā parka Lielais akmens loma Baltkrievijas transporta, loģistikas sistēmas attīstībā.  Savā uzrunā ministrs akcentēs iespējamos risinājumus transporta un loģistikas jomā, nodrošinot Latvijas sadarbību ar industriālo parku Lielais akmens.  

 

Savukārt vizītes izskaņā trešdien, 5.oktobrī, plānota satiksmes ministra un VAS Latvijas dzelzceļš tikšanās ar Baltkrievijas dzelzceļa uzņēmumu.  


Ukrainas lauksaimniekus interesē Latvijas lauksaim...
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: tiks pastiprinā...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter