Atskats uz Latvijas Zemnieku savienības kongresu 2022 ( Foto galerija)

Nekas neaizstās klātienes tikšanos un dzīvu vārdu. Pēc divu gadu gadu Covid19 ierobežojumiem, beidzot aprīļa sākumā uz kongresu varējām pulcēties Latvijas Zemnieku savienības kongresā. 

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā, pulcējāmies vairāk nekā 200 LZS biedri no visas Latvijas, tai skaitā Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) pašvaldību vadītāji un ZZS Saeimas frakcijas deputāti, nolēmām rosināt Latvijā izsludināt ārkārtējo situāciju lauksaimniecībā un pārtikas ražošanas nozarēs. Tas nepieciešams, lai steidzamības kārtā risinātu jautājumus, kā samazināt vietējo produktu ražošanas cenas, nodrošinātu to pieejamību un nepieļautu zemnieku saimniecību bankrotus, situācijai saasinoties gan augsto energoresursu cenu, gan Krievijas sāktās karadarbības Ukrainā dēļ. Tik pat steidzīgi jālemj par pārtikas stratēģisko rezervju veidošanu un pieejamību Latvijā ārkārtas apstākļiem.

Kongresā liela uzmanība tika veltīta diskusijām par partijas redzējumu stiprināt pašvaldību lomu ekonomiskās krīzes pārvarēšanā, kā arī Latvijas izaugsmes veicināšanā, aptverot drošības, ekonomikas, lauksaimniecības un izglītības nozares, secinot, ka tieši lauksaimniecības nozare šobrīd ir kritiskas situācijas priekšā. 

Paldies visiem biedriem, atbalstītājiem un mediju pārstāvjiem par dalību mūsu ikgadējā LZS Kongresā! ZZS saņem pieteikumu no LSDSP par dalību politiska...
Valainis: viesnīcās dzīvo 4500 ukraiņu bēgļu, līdz...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter