Armands Krauze: Pašvaldību vēlēšanās mēs uzvarēsim!

13. martā notika ikgadējais Latvijas Zemnieku savienības kongress, kurā par Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētāju atkārtoti un pārliecinoši ievēlēja pašreizējo partijas vadītāju, Saeimas deputātu Armandu Krauzi.

Uz Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētāja amatu kandidēja arī LZS priekšsēdētāja vietnieks Ringolds Arnītis un parlamenta deputāts Viktors Valainis. Par Armandu Krauzi nobalsoja 91 no kongresa delegātiem, par Ringoldu Arnīti - 53, bet par Viktoru Valaini nobalsoja 29 delegāti. Savukārt vēlot Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētāja pirmo vietnieku, neapstrīdamu kongresa delegātu atbalstu ieguva bijušais ilggadējais LZS priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, bet par Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētāja otro vietnieku pārliecinoši tika ievēlēts Viktors Valainis. Uz Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētāja vietnieku amatiem kandidēja, taču mazāku balsu skaitu ieguva arī Ringolds Arnītis, Jānis Dūklavs, Hardijs Vents un Uldis Augulis.

Vēlot LZS valdi, no Vidzemes apgabala tika ievēlēti Normunds Audzišs un Hardijs Vents, no Zemgales apgabala - Andris Rāviņš un Rita Vectirāne, no Rīgas apgabala - Lienīte Caune un Dairis Kandelis, no Latgales apgabala Edgars Mekšs un Aigars Pušpurs, bet no Kurzemes apgabala - Dainis Karols un Vineta Ķine.

Informācijas avots un viss raksts: NRA.LV ( https://ej.uz/kzaw

FOTO: Ģirts Ozoliņš/F64 

Izvirza mērķi uzvarēt 25 pašvaldībās ( Diena.lv)
LZS un «Vienotība» nāk klajā ar saviem līderiem pa...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter