LZS un «Vienotība» nāk klajā ar saviem līderiem pašvaldību vēlēšanās ( LSM.LV)

Pašvaldību vēlēšanas jau teju klauvē pie namdurvīm, līdz ar to politiskās partijas nāk klajā ar saviem līderiem. Šodien notiek pat divu politisko spēku sēdes – Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongress, kurā atkārtoti par partijas priekšsēdētaju ievēlēja Armandu Krauzi. Notika arī partiju "Vienotība" un "Jaunā vienotība" kopsēde, kurā izskanēja vairāki jauni papildspēki pašvaldību vēlēšanām.

“Armands Krauze – 91 balss, Ringolds Arnītis – 53 balsis un Viktors Valainis – 29 balsis. Apsveicam Armandu Krauzi ar ievēlēšanu partijas priekšsēdētāja amatā.”

Līdz ar to Armands Krauze šo amatu ieņems otro termiņu pēc kārtas.

Latvijas Zemnieku savienības kongresā šodien ievēlēs partijas priekšsēdētāju, viņa pirmo un otro vietnieku, kā arī desmit valdes locekļus. Pārvēlētās partijas vadības mērķis būs vest partiju ne tikai uz pašvaldību vēlēšanām, kas notiks šovasar, bet arī Saeimas vēlēšanām 2022. gadā. Patlaban kongress rit pilnā sparā un partijas priekšsēdētāja un valdes locekļu vēlēšanas un debates vēl tikai notiks.

“Šī gada 5. jūnijā pašvaldību vēlēšanās LZS biedri startēs visos Latvijas novados un valsts pilsētās. Mūs biedri startēs no 18 LZS, no 17 Zaļo un Zemnieku savienības, kā arī no sešiem apvienotajiem vēlēšanu sarakstiem. Lielākā daļa sarakstu līderi būs pašvaldību vadītāji.

Viss raksts un raksta avots: LSM.LV ( https://ej.uz/js4n
Armands Krauze: Pašvaldību vēlēšanās mēs uzvarēsim...
Par Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētāju at...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter