Armands Krauze: Kariņam būtu jāvada valsts, taču viņš acīmredzami to nespēj ( NRA)

Armands Krauze: Kariņam būtu jāvada valsts, taču viņš acīmredzami to nespējSaruna ar Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētāju, Saeimas deputātu Armandu Krauzi (ZZS)

Valdība ir vienojusies par nākamā gada valsts budžeta prioritātēm. Kā to komentēsiet?

Budžetā lielā apjomā tiek tērēta nauda, kas nav nopelnīta. Un milzīgos apjomos ir palielināts valsts parāds. Protams, uzņēmējiem un daudzām cilvēku grupām vajag atbalstu, taču ir bijis daudz nejēdzīgas rīcības pandēmijas apkarošanā, piemēram, iespēja lielveikalā pirkt mazi, bet bērnu mantiņai lente priekšā. Cik vien tas iespējams, vajadzētu cilvēkiem ļaut nopelnīt, taču daudzi ierobežojumi ir tādi, kas vīrusa izplatības ierobežojumam neko nedod, bet valsts ekonomiku grauj pamatīgi.

Kāda jēga komandantstundai, ja lielākā daļa jau tāpat vakarā iet mājās? Bet veikalu darba laika saīsināšana ir pat kovida izplatībai par labu - cilvēki steidzas ko nopirkt, stāv rindās, izplata kovidu un saķer citas slimības, salstot pie veikaliem.

Šādu nejēdzīgu valdības darbību rezultātā cilvēkiem nav ļauts nopelnīt, tiek tērēti milzīgi, aizlienēti līdzekļi, kuri būs jāatdod mūsu bērniem.

Tajā pašā laikā solījumi joprojām netiek izpildīti, mediķu algas nav palielinātas tā, ka bija solīts.


Viss raksts un raksta avots: NRA.LV ( https://ej.uz/gqjk

©Rūta Kalmuka/F64 

Noraida priekšlikumu par papildu finansējumu izglī...
LZS Jaunatnes nodaļas jaunieši aizvadīja politisko...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter