Arī jauno Jelgavas domes sasaukumu vadīs Andris RāviņšŠodien pirmajā jaunās Jelgavas domes sasaukuma sēdē ar 13 balsīm «par» un divām «pret» par domes priekšsēdētāju tika ievēlēts līdzšinējais Jelgavas mērs Andris Rāviņš. Par priekšsēdētāja vietniekiem ievēlēti deputāti Rita Vectirāne, Aigars Rublis un Jurijs Strods.

Zaļo un Zemnieku savienības Jelgavas saraksta līderis un līdzšinējais Jelgavas mērs Andris Rāviņš tika izvirzīts kā vienīgais domes priekšsēdētāja kandidāts, un pirmajā jaunā domes sasaukuma sēdē ar 13 balsīm «par» un divām – Reģionu alianses pārstāvju – balsīm «pret» atkārtoti ievēlēts par Jelgavas domes priekšsēdētāju.

Pirmajā domes sēdē tika ievēlēti arī priekšsēdētāja vietnieki, un līdzšinējo divu vietnieku vietā deputāti nobalsoja par trīs vietnieku institūciju. Par priekšsēdētāja vietnieci sociālo lietu, veselības un kultūras jautājumu programmā ar 13 balsīm «par» ievēlēta R.Vectirāne no Zaļo un Zemnieku savienības, par vietnieku izglītības un sporta jautājumu programmā arī ar 13 balsīm «par» ievēlēts deputāts no «Vienotības» A.Rublis, bet par vietnieku tautsaimniecības jautājumu programmā ar 14 balsīm «par» – «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai/LNNK» pārstāvis J.Strods.


Ilūkstes novada domi turpinās vadīt Rāzna
Jaunievēlēto Ciblas novada domi turpinās vadīt Jur...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter