Aptauja: gadu līdz Saeimas vēlēšanām mazāk nekā trešdaļa zina, par ko balsot

Mazāk nekā trešā daļa jeb 31% Latvijas pilsoņu zina, par kuru partiju vai politisko spēku balsotu, ja 14. Saeima būtu jāvēlē jau nākamajā dienā, liecina "Kantar TNS" aptaujas dati.

Tieši pēc gada – 1.oktobrī – paredzētas 14. Saeimas vēlēšanas. Cīņa par iekļūšanu tajā solās būt spraiga – vēlēšanas ietekmēs ne tikai pandēmijas pārvarēšana, bet arī apstāklis, ka uz vietām parlamentā pretendēs virkne jaunu partiju. "900 sekundes" skaidroja, cik daudzi gadu pirms vēlēšanām jau zina, par ko varētu balsot.

Mazāk nekā trešdaļa jeb 31% aptaujāto Latvijas pilsoņu ir norādījuši, ka zina, par kuru partiju vai politisko spēku balsotu, ja 14. Saeima būtu jāvēlē jau rīt.

No tiem, kuri zina, par kuru partiju vai politisko spēku balsotu, divas trešdaļas balsotu par to pašu politisko spēku, par kuru balsoja iepriekšējās Saeimas vēlēšanās. Nedaudz mazāk jeb 30% jau tagad zina, ka domas ir mainījuši un balsotu par kādu citu politisko spēku. 4% pilsoņu, kuri zina, par kuru partiju balsotu, iepriekšējās Saeimas vēlēšanās nepiedalījās, bet vēl 2% nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Raksta avots un viss raksts: SKATIES.LV ( https://ej.uz/tk4m

LZS izraudzīsies premjera kandidātu tālākai apspri...
Pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fonda padomes sa...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter