A.Krauze: valdības pārņemšana šobrīd nav darba kārtībāJaunievēlētais Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs Armands Krauze pauž, ka valdības vadības pārņemšana šobrīd nav darba kārtībā. Krauze pirmdien pēc apstiprināšanas ZZS valdes priekšsēdētāja amatā žurnālistiem, iepazīstinot ar savu redzējumu par partijas attīstību un prioritātēm, norādīja, ka "šobrīd ir jāsaglabā tas, kā partija līdz šim ir strādājusi".

"Mēs [ZZS] nebūsim kaut kādi, kas kaut ko izjauks un gribēs taisīt revolūciju," viņš teica. Taujāts, vai ZZS vēlas 12.Saeimas sasaukuma laikā pārņemt valdības vadīšanu, Krauze atbildēja noraidoši. "Tādas lietas mēs neesam apsprieduši. Mēs esam apmierināti ar esošo situāciju. Esošā koalīcija strādā labi, un domāju, ka darba kārtībā šāds jautājums nebūs," viņš sacīja.

"Nevajag tagad pavērt kaut kādu jaunu politisko tirgu. Mēs [ZZS] būsim pragmatiski kā līdz šim. Tagad svarīgākais ir stabila attīstība un stabilitāte," uzsvēra jaunievēlētais ZZS valdes priekšsēdētājs.

ZZS valdes priekšsēdētāja amatā pirmdien vienbalsīgi ievēlēts 12.Saeimas deputāts un Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Armands Krauze (Latvijas Zemnieku savienība, LZS). Tāpat par ZZS valdes locekli tika apstiprināts Ingmārs Līdaka (Latvijas Zaļā partija), kurš partijas valdes locekļa amatā stāsies jaunievēlētā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vietā. Tāpat arī ZZS valdes locekļa amatā tika apstiprināts zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (LZS).

ZZS veido Latvijas Zemnieku savienība un Latvijas Zaļā partija, kā arī Liepājas partija un "Latvijai un Ventspilij". 


Brigmanis: "Vienotībai" jālemj, kā reaģēt uz VL-TB...
Jau 4. gadu norisinās LZS jaunatnes nodaļas rīkota...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter