16. aprīlī uz kongresu Jelgavā pulcēsies Latvijas Zemnieku savienība16. aprīlī uz kārtējo kongresu pulcēsies centriskā partija "Latvijas Zemnieku savienība" (LZS). Kongress plkst. 10 notiks Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē (Lielajā ielā 2, Jelgavā).

Uz kongresu aicināts Ministru prezidents Māris Kučinskis, kā arī sadarbības partiju – Latvijas Zaļās partijas, Liepājas partijas un partijas „Latvijai un Ventspilij” pārstāvji.

Pēc kongresa atklāšanas tā darba kārtībā ir LZS priekšsēdētāja Augusta Brigmaņa ziņojums par sociālekonomiskajām aktualitātēm, LZS paveikto un turpmākajām iecerēm, kā arī Zaļo un zemnieku savienības valdes priekšsēdētāja Armanda Krauzes ziņojums. Kongresā ar uzrunām uzstāsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, satiksmes ministrs Uldis Augulis un Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule.

Tāpat paredzēts iepazīties ar sabiedriskās domas aptaujas datu rezultātiem un to analīzi, ko sniegs "Latvijas faktu" direktors Aigars Freimanis.

LZS kongresā paredzēts pieņemt arī grozījumus politiskās organizācijas statūtos.

LZS ir viena no vecākajām politiskajām partijām Latvijā. Patlaban LZS rindās ir 1 400 biedri, kas apvienojušies 72 nodaļās. Visā Latvijā aktīvi darbojas arī LZS Jaunatnes nodaļa.

LZS ar Latvijas Zaļo partiju veido politisko apvienību Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS). ZZS ir noslēgts sadarbības līgums arī ar Liepājas partiju, partiju „Latvijai un Ventspilij” un politisko novada attīstības biedrību „Līvāni”.


Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai!

Aicinām piedalīties LZS kongresa norisē! Savu dalību lūdzam pieteikt, zvanot pa tālruni 29533172 (Dace Kārkliņa, ZZS preses sekretāre). Papildus informācijai:
Dace Kārkliņa
Zaļo un zemnieku savienības preses sekretāre
Tālr. 29533172
www.zzs.lv


LZS jaunatnes nodaļa 22.aprīlī piedalīsies NVO fes...
Lauksaimniecības politikai - produktīvāku, ilgtspē...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter