lzs.lv


Nedēļas nogalē, 29.martā, uz gadskārtējo kongresu pulcēsies centriskās partijas „Latvijas Zemnieku savienība” (LZS) biedri no visiem Latvijas reģioniem. Tradicionāli kongress notiks Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas telpās

Kongresā uzrunu teiks LZS priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, izvērtējot esošo politisko situāciju valstī, LZS darbību un ieskicējot partijas mērķus, startējot šogad gaidāmajās vēlēšanās.

Ar savu vērtējumu par paveikto un plānoto uzstāsies arī labklājības ministrs Uldis Augulis un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs. Tāpat kongresa delegātus uzrunās Eiropas Parlamenta deputātu kandidāti Andris Bērziņš un Iveta Grigule.

Kongresa atklāšanā viesu uzrunas teiks Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdētājs Andris Jaunsleinis, kā arī LZS sadarbības partneri – „Liepājas partijas” priekšsēdētājs Uldis Sesks, partijas „Latvijai un Ventspilij” priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Uz kongresa otro daļu LZS ir aicinājusi tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS vadītāju Arni Kaktiņu, kurš iepazīstinās ar jaunāko socioloģisko pētījumu datiem.

Kongresa sākums ir plkst. 10.00. Delegātu reģistrācija uzsākas plkst. 9.00.

Kongresa programma pieejama ŠEIT.