Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar Kurzemes lauksaimniekiem, zivsaimniekiem un pārtikas ražotājiemPiektdien, 25. jūlijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Kurzemi, lai apmeklētu šā reģiona lauku saimniecības, zivsaimniecības un pārtikas ražošanas uzņēmumus un klātienē ar lauksaimniekiem, zivsaimniekiem un pārtikas ražotājiem diskutētu par attīstības iespējām turpmākajos septiņos gados.

Darba vizītes laikā zemkopības ministrs Liepājā apmeklēs Baltijas Zivsaimnieku apvienības piestātnes un ražotni ar zivju šķirošanas un saldēšanas iekārtām. Savukārt Vārves pagasta Ventavā tiksies ar gaļas pārstrādes uzņēmuma SIA „Miesnieks” vadību.

Tā kā piensaimniecība ir viena no Latvijas lauksaimniecības prioritārajām nozarēm, Jānis Dūklavs Ventspils novadā apmeklēs piena lopkopības un siera ražošanas saimniecību „Muižgaļi” un piena lopkopības un gaļas ražošanas saimniecību „Akmeņkalni”.

Darba vizītes noslēgumā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar graudkopības saimniecības „Strēļi” un biškopības saimniecības „Bitnieki” saimniekiem, kā arī diskutēs par aktuālāko lauksaimniecības nozarē ar Ventspils novada zemniekiem.


Informāciju sagatavoja:
Kaspars Funts
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietnieks
tālrunis: 67878705, mob.: 29467772
Kaspars.Funts@zm.gov.lv


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs videokonferencē ...
ZZS valde apstiprina programmu un kandidātu saraks...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter