Par ģimenei draudzīgāko pašvaldību Latvijā 2020. gadā atzīta Ludzas novada pašvaldībaKonkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” par uzvarētāju, iegūstot naudas balvu 25 000 eiro, atzīta Ludzas pašvaldība, kas ar savu mērķtiecīgo darbu ģimeņu labklājības veicināšanā ir apliecinājusi atbilstību konkursa absolūtā uzvarētāja nosaukumam visā Latvijā, informēja Sabiedrības integrācijas fonds.

Trešajā konkursa kārtā pēc desmit pašvaldību attālinātām prezentācijām konkursa komisija visaugstāk novērtēja pašvaldības, kas pierādīja savu neatlaidīgo darbu 2020. gadā, atbilstoši savām iespējām un individuālajai situācijai uzlabojot pakalpojumus un piedāvājumus ģimenēm. Un kā pierādījums tam ir iedzīvotāju atsauksmes. 2020. gada uzvarētājs – Ludzas novada pašvaldība – izceļas ar atvērtību viedokļu dažādībai, rūpējas par sakārtotu infrastruktūru un tās pieejamību, motivē gan skolēnus, gan studentus, gan attiecīgo jomu jaunos speciālistus, un tas viss veicina no Latvijas izbraukušo iedzīvotāju atgriešanos savā novadā. 

Infomrācijas avots: LSM ( https://ej.uz/19ve )   

Mērķtiecība un vislielākais izaugsmes potenciāls!

Esam lepni par savām pašvaldībām, kuru pārvaldību novērtē ne tikai ciemiņi, bet pats galvenais vērtētājs – vietējais iedzīvotājs! Ludzas novada pašvaldība domā par vietējiem iedzīvotājiem, uzklausot, iesaistot un īstenojot ieteikumus, kā uzlabot ikdienu, infrastruktūru un vēlmi palikt un atgriezties savā novadā! Ģimenēm draudzīga un saliedēta vide! 

Paldies Laudzas novada pašvaldības priekšsēdētājam Edgaram Mekšam un komandai! 

Par ģimenei draudzīgu sabiedrību! 

https://www.vietagimenei.lv/  

Vairāk informācijas: https://ej.uz/1wnv  


LZS: Dana Reizniece - Ozola noliek Saeimas deputāt...
Seši ekspremjeri diskutē, vai Kariņa pilnvaras krī...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter